Sesja noworodkowa/dziecięca

Sesja Noworodkowa/Dziecięca/Ciążowa/Rodzinna

Cena :

cenaFAQ

Kiedy najlepiej umówić się na sesję noworodkową?

W przypadku noworodków sprawdza się zasada, im wcześniej – tym lepiej.

Maluszki w pierwszych dwóch tygodniach życia przesypiają większość dnia i dlatego wykonanie sesji noworodkowej w tym czasie przebiega bardzo łatwo.  Nie musimy się martwić, że obudzimy maluszka podczas układania go do pozowania.

Gdzie odbywa się sesja?

Sesje wykonuje w Waszych domach, przywożąc ze sobą moje przenośne studio fotograficzne i niezbędne akcesoria ( tła fotograficzne imitujące podłogę i ścianę, kocyki, koszyki, czapeczki ).

Sesje noworodkowe należą do najmilszych, chociaż wymagają dużej uwagi i adaptacji w 100% do humoru i charakteru dziecka.

Sesja noworodkowa wymaga optymalnych warunków dla dziecka, dlatego najlepszym miejscem na taką sesję, jest Wasz dom. Rytm i czas sesji dostosowany jest do maluszka, jest czas na karmienie, przewijanie i spanie.

Dla Was jest to komfortowe rozwiązanie, ponieważ nie musicie się ruszać z domu, gdzie maluszek czuje się bezpiecznie, a mi rozłożenie „studia” zajmuje 10 minut.

Jedyne co musimy przygotować to najjaśniejszy pokój ( np. z dużym odsłoniętym oknem ) oraz odpowiednią temperaturę – taką jak do kąpieli. Farelka stanowi ważny element mojego wyposażenia studia, więc mam ją zawsze ze sobą, żeby dogrzać pomieszczenie.

Ilość zdjęć

Dostajecie 20 zdjęć w wysokiej rozdzielczości poddanych obróbce graficznej.

Po max 2 tygodniach otrzymujecie płytę z  20 najlepszymi fotografiami dziecka po obróbce cyfrowej oraz filmową prezentację zdjęć z podkładem muzycznym i wszystkie zdjęcia wywołane w formacie 15x23cm

Istnieje również możliwość zamówienia pięknego albumu z wklejanymi fotografiami

Zapraszam do rezerwacji terminu sesji – w zakładce kontakt

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*